Sklep z suplementami diety „HEALTHYFARM” – Łódź

Łódź, to piękne i niesamowicie zagadkowe miasto, o niezwykłej historii i niecodziennej architekturze. Nie dziwi więc, że poza czołowym miejscem na mapach polskiej kultury, nauki i sztuki, Łódź wyraźnie zaznacza swoją obecność także w innej – nie mniej ważnej dla nas dziedzinie życia, a mianowicie zdrowiu. Każdy z nas marzy o tym, by być zdrowym i rześkim, by uniknąć zbędnego dyskomfortu, powodowanego różnego rodzaju dolegliwościami, by cieszyć się każdym dniem w stu, a nawet dwustu procentach, by mieć pewność siebie, poczucie własnej wartości, a także smukłą i doskonale wyrzeźbioną sylwetkę, zdrową skórę, włosy i paznokcie. Niekiedy jednak nie zdajemy sobie sprawy, że gotowość do zmian, do poświęcenia i walki o siebie, musi układać się w pewną symbiozę. Zdrowa oraz racjonalna dieta, aktywność fizyczna i pozytywne nastawienie niestety nie wystarczą, aby w pełni osiągnąć swój cel, albowiem niezbędnym elementem tego procesu i gwarantem jego pozytywnych skutków, a także trwałości jest suplementacja. W tym celu powstał „HEALTHYFARM”. Zaangażowanie, promowanie wysokiej jakości i ciągły rozwój, to motto placówki, która zatrudnia najlepiej wyszkoloną, najbardziej dynamiczną i kreatywną kadrę trenerów, dietetyków, a także farmaceutów – to oni pracują na to, abyśmy osiągali spektakularne efekty.

OFERTA

Oferta „HEALTHYFARM” pozostaje niezwykle bogata oraz różnorodna, rozumiemy bowiem, że każdy z nas oczekuje czegoś innego. Niektórzy poszukują suplementów ogólnorozwojowych, które nie są ukierunkowane na konkretne działanie, inni natomiast oczekują czegoś konkretnego (np. suplementy na masę, redukcję, sprawność pracy mózgu, usprawnienie produkcji hormonalnej, czy zintensyfikowanie poziomu białka, węglowodanów, witamin, minerałów).

Sklep jest w pełni otwarty i przygotowany na wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zwrócić uwagę na aminokwasy, albowiem ich wartość i oferta są naprawdę wysokie. Możemy nabyć zarówno aminokwasy całodzienne (BCAA), jak również niezbędne (Glutamina), co więcej, w ofercie znajdują się również: Beta-Alanina, Leucyna, Tauryna, HMB i Arginina. To jednak nie wszystko, niezwykle dużą popularnością cieszą się tzw. Boostery mózgu, czyli adaptogeny, substancje usprawniające krążenie mózgowe i metabolizm, substancje regenerujące układ nerwowy, czy antydepresanty. Warto dodać, że suplementy diety regenerują nie tylko fizyczną stronę organizmu, zapobiegając urazom, kontuzjom, skurczom, upośledzeniom stawów i kości, czy też niedoborom substancji odżywczych, ale również stronę psychiczną, która pozostaje nie mniej ważna. Suplementy diety pomagają w stymulowaniu nastroju, oznacza to brak stałego rozdrażnienia, bóli głowy i migreny, dzięki temu chronimy się przed powstawaniem stanów depresyjnych, lękowych, jak również przed bezsennością i izolacją.

FACHOWA POMOC

„HEALTHYFARM” oferuje profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich suplementów diety. Oferta obejmuje pełnowymiarową weryfikację potrzeb konkretnego organizmu, która składa się z kompleksowych badań, analizy karty chorobowej, aktualnego stanu kondycyjnego, a także fizycznego oraz oczekiwań względem przyjmowanych suplementów. Bardzo istotne jest, że klient nie jest pozostawiony bez pomocy i zawsze otrzyma on konkretne informacje o produktach i ich przeznaczeniu w momencie kiedy będzie takowej potrzebował. Konsultacje ze specjalistami mogą odbyć się bezpośrednio w siedzibie sklepu, w formie internetowej lub za pomocą rozmowy telefonicznej, bardzo sprawnie działa również skrzynka mailowa, za przyczyną której udzielane są odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Mottem sklepu jest jego niezachwiana jakość oraz marka, albowiem w jego ofercie znajdują się jedynie produkty sprawdzone, bezpieczne i  potwierdzone światowymi certyfikatami.

DIETETYKA

Sfera dietetyki w przypadku suplementów diety jest kwestią nieodłączną. Wynika to z faktu, że pożywienie pomimo dobrej jakości i nieprzetworzonej formuły, nie jest w stanie zapewnić nam odpowiednio wartościowej ilości substancji odżywczych. Suplementy diety bowiem, to najbardziej skondensowane formy substancji, które odżywiają i chronią nasz organizm. Wszystko opiera się o współdziałanie, to znaczy – zdrowe odżywianie idzie w parze z suplementacją i odwrotnie, dlatego sklep w swojej ofercie posiada specjalną markę produktów, które nie tylko mogą przypominać zdrowe zamienniki niezdrowych produktów, ale również doskonale smakują. Są to między innymi kremy do smarowania, bakalie, zdrowe tłuszcze (olej kokosowe, masło kokosowe, olej migdałowy, oliwa z oliwek itd.).