Fitness cluby w Łodzi

Współczesna moda na zdrowy styl życia ogarnęła całą Polskę. Chcemy zdrowo, racjonalnie i różnorodnie jeść, stosujemy najwyższej jakości suplementy diety, ćwiczymy, ruszamy się, jesteśmy aktywni – przez co nasze samopoczucie znacznie szybuje w górę. Dzięki temu, że nasza świadomość oraz wiedza na temat jakości życia i jego wpływu na zdrowie fizyczne, a także równowagę psychiczną – stała się dojrzała, możemy pojąć własny organizm i mechanizmy jego funkcjonowania. Takie miasta jak Łódź, wychodzą naprzeciw potrzebom obywateli i ich aspiracjom, dbając o komfort i realizację oczekiwań. Z racji tego powstają wciąż nowe obiekty, np. cluby fitness, które cieszą się niebywałą popularnością, zarówno wśród osób młodych, jak i tych – znajdujących się w podeszłym wieku. Konkurencyjny rynek sprawia, że cluby fitness dążą do osiągnięcia jak najwyższego poziomu, renomy, a także jakości oferowanych usług, tudzież programów. Cieszy fakt, iż korzystając z ich usług, możemy być spokojni o nasze bezpieczeństwo, komfort oraz efekty końcowe, albowiem oddajemy się w ręce najlepiej wyszkolonych i wciąż rozwijających się trenerów, dietetyków, czy fizjoterapeutów.

Fitness cluby – placówki

Niesamowity fenomen clubów fitness w Łodzi bierze się nie tylko z uroków oraz historii tego pięknego miasta, zamiłowania do sportu, czy rekreacji, ale przede wszystkim – z chęci do radykalnej zmiany sposobu życia, a co za tym idzie – rozpoczęcia całkiem nowego, lepszego rozdziału. Tę prawdę realizuje zdecydowanie Fitness Club Rytm, który dba nie tylko o rozwój, zdrowie i fizykę, ale również motywację. Placówka realizuje zadania zgodnie z zasadami wysokiej  jakości kadry trenerskiej, która otwarta jest na wszelkie programy fitness (łącznie z treningiem personalnym), a także grupowe ćwiczenia na siłowni. Club oferuje między innymi: TBC, BODY STEP, AEROBOX, trening obwodowy, trening ogólnorozwojowy, aerobik, cardio, TRX, trening dla seniora, trening na zdrowy kręgosłup dla dzieciaków, tabatę, a także różnego rodzaju zajęcia wzmacniające oraz uelastyczniające mięśnie. To jednak nie wszystko, specjalnością Rytmu są zajęcia wydolnościowe, które cieszą się niesamowitą popularnością, ponieważ dają ogromną ilość pozytywnej energii, zabawy i spektakularne efekty. Mowa o zumbie, salsationie, latino&dance, fat burner, mix dance itd. Warto pamiętać, że prowadząc aktywny styl życia, w którym obecny jest trening i nie tylko, trzeba pamiętać o stosowaniu odpowiedniej suplementacji, o tym przypomni nam każdy kompetentny trener oraz dietetyk.

Kolejnym punktem na mapie Łodzi jest ENERGY FITNESS CLUB, gdzie możemy skorzystać z sauny (bardzo korzystne działanie dla procesu oczyszczania organizmu), siłowni, basenu, czy też treningu personalnego. W istocie, oferta tej placówki jest bardzo bogata, ale również w korzyści wynikające z korzystania z jej usług. Klienci mają w niej zapewnione najlepsze formy regeneracji lub rozgrzewki przed i potreningowej. Niezwykle ważnym punktem tego fitness clubu pozostają też rolki, czyli możliwość skorzystania z usługi odmłodzenia, wygładzenia, regeneracji skóry, także tej posiadającej niedoskonałości (np. rozstępy, blizny).

W ENERGY otrzymamy również szeroką gamę suplementów diety, wspierających efekty końcowe – suplementy na masę, na redukcję, stabilizujące hormony, stymulujące mózg, witaminowe, węglowodanowe, białkowe. W GYM PLAZA na przykład, będziemy mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy dietetyka, a następnie udać się aktywność fizyczną w ramach trzech głównych form ruchowych, a mianowicie – siłowni, treningu personalnego oraz grupowych zajęć fitness. Club dba o to, aby to klient dobrowolnie zdecydował się na przełomowy krok prowadzący go do spektakularnych rezultatów, stara się jednak oddziaływać na niego poprzez pytania o chęć bycia w formie lub dążenia do niej. Stawia na wykwalifikowaną kadrę oraz nieustanny rozwój, to bardzo ważne w kontekście wciąż rosnących potrzeb społecznych. Motywacja, wówczas gdy jest wystarczająco skuteczna, potrafi uczynić cuda, albowiem sprawia, że pomimo niechęci lub przeszkód do wykonania jakiejś czynności – wykonujemy ją, aby poczuć satysfakcję, dumę lub aby przekonać się samodzielnie o możliwych jej skutkach (działa ona na ambicję oraz ego – które w pewnym momencie już nie pozwalają się poddać).

Łódź to piękne miasto, o niezwykłej architekturze, ciekawej historii i niesamowitej kulturze. Jak widać, placówki fitness powstające na jego terenie pragną budować własną markę miasta i kreować jego odrębną charakterystykę. Według wstępnych prognoz oraz osiąganych wyników – wygląda na to, iż łódzkie fitness cluby stanowią jedną z najwyższych krajowych markę.